Papuzie Centrum Informacyjne


    Strona główna          Forum         Album zdjęć          Czat     │   Istnieje od 2000 roku


    Prawa autorskie


Wszystko co znajduje się w tym serwisie oraz w związanych z nim innych serwisach objęte jest prawami autorskimi. Nie wolno więc bez zgody autorów kopiować i w jakikolwiek sposób rozpowszechniać żadnych zdjęć i tekstów.

W przypadku złamania prawa i opublikowania czegokolwiek z tego serwisu, podjęte zostaną przewidziane prawem kroki.

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania dotyczy zarówno publikacji papierowych jak i elektronicznych, w tym niekomercyjnych stron internetowych, forów i blogów.

Informacje z serwisu mogą być wykorzystywane na ogólnych zasadach - wymaga to jednak podania w artykule źródła informacji czyli adresu URL artykułu..

Każdy kto publikuje teksty skopiowane z innych stron,
jest osobą nieuczciwą i żerująca na pracy innych.

Ponieważ w wielu tekstach znajdują się informacje nigdzie indziej nie publikowane w języku polskim, w tym informacje ze specjalistycznej literatury, miło byłoby jakby osoby wykorzystujące te informacje (np. na forach dyskusyjnych i w tekstach na swoich stronach) podawały źródło informacji. Niestety wiele osób wykorzystuje informacje z moich tekstów lecz nie podaje źródła, albo wręcz podaje fałszywe źródło np. nieistniejące strony. Nie da się udowodnić, że ktoś korzystał z mojego tekstu, a nie np. z tej samej literatury, ale oboje wiemy (tzn. osoba wykorzystująca informacje z moich tekstów i ja), że tak jest i oboje wiemy dlaczego nie jest podawane źródło informacji. No cóż.... w takich przypadkach pozostaje mi jedynie apelować do przyzwoitości tych osób.

Ja poświęcam dużo czasu na napisanie tych wszystkich testów. Wymaga to też dużego zaangażowania. Robię to aby pomóc wszystkim osobom zainteresowanym ptakami w poszerzaniu wiedzy. Dostęp do stron jest bezpłatny. Jedyne co chciałabym w zamian za moje zaangażowanie to uczciwość i poszanowanie mojej pracy.


    Serwis polecany przez Polskie Towarzystwo Miłośników Papug
    Czyż papugi nie są wspaniałe?


  zdjecie


    Polecamy


J. Karocka "Nimfy. O nimfach prawie wszystko... i o innych papugach co nieco"    Prawa autorskie          Odpowiedzialność         O mnie          Kontakt                    design:    www.webtemplatemall.com   
Copyright 2006 Joanna Karocka

Design downloaded from FreeWebTemplates.com
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!